Чемпіонат України ветеранів по «шведке»

В Одесі завершився чемпіонат України з класичної піраміди (8 очок) серед сеньйорів і ветеранів.

У сеньорском фіналі в повній відповідності з передстартової прогнозами зустрілися два одесита — один з основних організаторів турніру Олег Мачтаков і Владислав Істомін. Перемогу з рахунком 4: 1 здобув Владислав, що продовжив сімейну серію перемог цього літа. Одна «бронза» також залишилася в Одесі, її виграв Олег Головенко, а ось ще одне третє місце в активі харків’янина Михайла Одарюка.

Григорій Химочка з Миргорода став чемпіоном України серед ветеранів. У півфіналі перший чемпіон України зі снукеру обіграв 3: 0 Анатолія Маліванчук, а в фіналі в контр вирвав перемогу у Степана Мирончука з Кропивницького. Маліванчук розділив третє місце з Євгеном Чебенеевим з Нової Каховки, Мирончук став другим. Чемпіон України серед ветеранів по московській піраміді Александр Синякевич залишився п’ятим.

На цьому чемпіонат, який пройшов за спонсорської підтримки Асоціації більярдного спорту (АБС) і Андрія Андрійченко, завершено. Через півтора місяці Одеса чекає всіх на Кубок АБС.